• +48 730 331 670
  • +48 660 027 027
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Kancelaria prawna

MRD MyWay&Partners

Informacje o kancelarii

Dlaczego nasza kancelaria?

slide 01
  • Jesteśmy gotowi poprowadzić właściwie każdą z Państwa spraw o unieważnienie kredytu w walucie polskiej jak i obcej, nawet te najbardziej skomplikowane i wydające się jako niemożliwe.
  • Nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania. Do każdego klienta i każdej sprawy podchodzimy indywidualnie tak żeby niemożliwe stało się możliwym.
  • W sprawach nie widzimy tylko paragrafów, ale ludzi którym chcemy pomóc, nawet gdy nie widzą szans.
  • Swoje sprawy powierzyło nam szerokie grono klientów prywatnych, firm i instytucji. Nasze sukcesy i wyniki pracy mówią za siebie.
  • Jeżeli inni nie mogą już pomóc zaufaj nam - na pewno pomożemy. 

Napisz do nas

Nasz zespół

mgr Jacek Kucharczyk

Opiekun klienta w dziale kredytów zarówno w złotówkach jak i kredytów waloryzowanych walutami obcymi. Mgr Ekonomii AGH w Krakowie wydział zarzadzania i marketingu i WSB we Wrocławiu kierunek Bankowość. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej na kierowniczych stanowiskach w Bankach. Prowadziłem samodzielnie placówki bankowe. Specjalizuje się w pośrednictwie kredytowym, ubezpieczeniach a moją dewizą jest pomoc Klientom. Wspieram klientów kancelarii posiadających kredyty hipoteczne udzielając im praktycznych informacji na temat przebiegu procesu sądowego i jego finansowych konsekwencji. Moje motto życiowe to najważniejszy jest człowiek a dobro powraca.

 

Magdalena Rutkowska-Duda

Udziałowiec Kancelarii - Prawnik. Skupia się na budowaniu Kancelarii reprezentującej klientów w rozmowach, negocjacjach i sporach z instytucjami. Sprawuje bezpośredni nadzór merytoryczny całokształtu spraw kancelarii.
Ukończyła Wyższą Szkołę Stenotypii języków obcych w Warszawie oraz Studia Prawnicze na Uniwersytecie Wiedeńskim – School of Law of the University of Vienna.
Biegle włada kilkoma językami.
Pełniła funkcję Prezesa Zarządu w renomowanej Kancelarii detektywistycznej, a także odbyła staż w Kancelarii Prawno-Gospodarczej w Wiedniu i Innsbruck.