• +48 730 331 670
  • +48 660 027 027
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Kancelaria prawna MRD MyWay&Partners

Unieważnianie umów kredytowych w CHF | EUR | PLN

Zapraszamy do kontaktu

Dane adresowe

Kancelaria prawna
MRD MyWay&Partners


Obsługa spraw dot. umów kredytowych w CHF, EUR i PLN


ul. Bednarska 5/2
42-300 Pszczyna

+48 660 027 027
+48 730 331 670

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Napisz do nas

Nasz zespół

mgr Jacek Kucharczyk

Opiekun klienta w dziale kredytów zarówno w złotówkach jak i kredytów waloryzowanych walutami obcymi. Mgr Ekonomii AGH w Krakowie wydział zarzadzania i marketingu i WSB we Wrocławiu kierunek Bankowość. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej na kierowniczych stanowiskach w Bankach. Prowadziłem samodzielnie placówki bankowe. Specjalizuje się w pośrednictwie kredytowym, ubezpieczeniach a moją dewizą jest pomoc Klientom. Wspieram klientów kancelarii posiadających kredyty hipoteczne udzielając im praktycznych informacji na temat przebiegu procesu sądowego i jego finansowych konsekwencji. Moje motto życiowe to najważniejszy jest człowiek a dobro powraca.

 

Magdalena Rutkowska-Duda

Udziałowiec Kancelarii - Prawnik. Skupia się na budowaniu Kancelarii reprezentującej klientów w rozmowach, negocjacjach i sporach z instytucjami. Sprawuje bezpośredni nadzór merytoryczny całokształtu spraw kancelarii.
Ukończyła Wyższą Szkołę Stenotypii języków obcych w Warszawie oraz Studia Prawnicze na Uniwersytecie Wiedeńskim – School of Law of the University of Vienna.
Biegle włada kilkoma językami.
Pełniła funkcję Prezesa Zarządu w renomowanej Kancelarii detektywistycznej, a także odbyła staż w Kancelarii Prawno-Gospodarczej w Wiedniu i Innsbruck.